Produkty
Baza wiedzy
UsługiPomiar SiłyO FIRMIE

Pilz

Pilz to jeden z liderów w sektorze automatyzacji bezpieczeństwa ludzi, maszyn oraz środowiska. Działa od 1948 roku. Oferuje kompletne rozwiązania w dziedzinie automatyzacji, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Obejmują one wszystkie niezbędne komponenty, takie jak przekaźniki, czujniki, sterowniki i napędy. Oferta sięga także do narzędzi programistycznych oraz systemów do diagnostyki i wizualizacji, a także usług związane z bezpieczeństwem. 

Nawiązując współpracę z firmą Pilz staliśmy się bardziej komplementarni i możemy zadbać o bezpieczeństwo Państwa aplikacji.

Czujniki bezpieczeństwa PSEN

Firma Pilz oferuje szeroką gamę czujników bezpieczeństwa zgodnych z międzynarodowymi standardami potwierdzonymi przez organy certyfikujące. Oferta obejmuje czujniki bezpieczeństwa do monitorowania położenia, a także monitorowania stanu osłon. Do monitorowania obszarów i stref idealnie nadają się czujniki optyczne . W ofercie znajdują się kurtyny świetlne, laserowe skanery bezpieczeństwa lub systemy kamer bezpieczeństwa.
ZOBACZ PRODUKTY

Przekaźniki

Zastosowanie przekaźników bezpieczeństwa firmy Pilz pozwala ograniczyć do minimum zagrożenie ludzi i maszyn. W celu zagwarantowania ochrony firma Pilz od dziesiątków lat opracowuje innowacyjne przekaźniki bezpieczeństwa, które sprawdziły się na rynku w milionach aplikacji.
Do niezawodnego monitorowania bezpieczeństwa funkcjonalnego oferujemy przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ i modułowy przekaźnik bezpieczeństwa myPNOZ. Elektroniczne przekaźniki PMD służą do monitorowania bezpieczeństwa układów elektrycznych.
ZOBACZ PRODUKTY

Konfigurowalne sterowniki bezpieczeństwa PNOZmulti

Kompaktowe sterowniki PNOZmulti bazują na modułowym rozwiązaniu sprzętowo-programowym zapewniającym intuicyjne ustawianie parametrów.
ZOBACZ PRODUKTY

Systemy sterowania dla bezpieczeństwa i automatyzacji

Rozwiązania dla zadań automatyzacji – efektywne kosztowo, niezawodne, bezpieczne i pochodzące od jednego dostawcy. Sterowniki firmy Pilz umożliwiają łatwe i elastyczne wdrożenia rozwiązań bezpieczeństwa i automatyzacji o dowolnej skali w sposób łatwy i elastyczny: dla maszyn realizujących zadania elementarne, maszyn wieloosiowych, wzajemnie połączonych maszyn i instalacji.
ZOBACZ PRODUKTY

Technologia napędów firmy Pilz – bezpieczna, otwarta, wydajna

Technologia serwonapędów firmy Pilz zapewnia bezpieczne, energooszczędne rozwiązania do automatyzacji maszyn: od obsługi za pomocą sterownika, po ruch napędów o wysokiej dynamice. Dzięki otwartej i modułowej koncepcji poszczególne podzespoły, a nawet całe systemy, można bez problemów zintegrować z istniejącym środowiskiem instalacji. Niezależnie od tego, czy dotyczy to nowej instalacji, czy też modernizacji starej maszyny.
ZOBACZ PRODUKTY

Sieci przemysłowe

Narzędzia by sieci przemysłowe były przejrzyste, wydajne i bezpieczne. Z myślą o tym dostępne są komponenty systemowe dla następujących obszarów: bezpieczne sieci Fieldbus i Ethernet, systemy diagnostyki urządzeń.
ZOBACZ

Kompletne rozwiązania obsługi i monitorowania

Pilz jest dostawcą rozwiązań automatyzacji oferujących produkty z dziedziny technologii czujników, sterowania i napędów. Oferujemy niezawodną pomoc, dostarczając systemy do obsługi i wizualizacji, zapewniając tym samym kompletność systemu zgodnie z obowiązującymi normami.
ZOBACZ PRODUKTY

Technologia przyłączeniowa

Produkty firmy Pilz można łączyć ze sobą oraz łączyć z produktami i interfejsami innych producentów. Idealnie dopasowują się do instalacji i pozwalają na jej modernizację. Dlatego oprócz szerokiej gamy produktów i systemów oferujemy również wiele kompatybilnych akcesoriów, które umożliwiają łączenie ze sobą czujników, zdecentralizowanych systemów We/Wy oraz scentralizowanych przekaźników i urządzeń sterujących.
ZOBACZ

Potrzebujesz porady w doborze rozwiązań?

Zadzwoń +48 515 072 385 lub wypełnij poniższy formularz

    biuro@sensor24h.pl
    Sensor24H Bartosz Kulis
    Osada Młyńska 28E, 42-421 Rudniki (Zawiercie)
    NIP: 649-231-61-71
    magnifiercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram