Produkty
Baza wiedzy
UsługiPomiar SiłyO FIRMIE

Murrelektronik

Murrelektronik to światowy lider w zakresie czterech głównych kategorii: zasilanie i sterowanie, interfejsy, technologia połączeniowa oraz systemy IO. Motto „stay connected” idealnie oddaje misję, która rozpoczęła się w 1975 roku. Portfolio sięga od komponentów do szafy sterowniczej poprzez interfejs do urządzeń sieciowych. 

Współpraca została rozpoczęta z potrzeby zaoferowania Państwu techniki przyłączeniowej do wszelakiego rodzaju urządzeń, czyli przede wszystkim przewody i wtyczki. Posiadając dostęp do całego portfolio magazynujemy głównie te pozycje.

Technologia połączeniowa

Murrelektronik to wiodący dostawca przewodów i konektorów. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie do Państwa zastosowania z ponad 30 000 dostępnych kombinacji. Nasze standardowe produkty są dostępne w wielu kolorach, rodzajach izolacji i długościach od 1 do 100 m.
ZOBACZ

Elektronika montowana w szafach

Murrelektronik postrzega zarządzanie energią jako punkt wyjścia dla wydajności maszyn. Odpowiednio dobrane zasilacze, monitorowanie prądu, redundancja i oszczędność energii są brane pod uwagę podczas montażu rozwiązań dla naszych partnerów.
ZOBACZ

Interfejsy

Połączenie szafy z urządzeniami peryferyjnymi to kluczowy element wielu instalacji. Murrelektronik oferuje szeroką gamę przepustów kablowych dla szybkiego łączenia, łatwego rozłączania i serwisu.
ZOBACZ

Systemy I/O

Systemy I/O Murrelektronik łączą czujniki i urządzenia wykonawcze ze sterowaniem. Od serii modułów pasywnych Exact12 do produktów sieciowych Cube możemy dostosować produkty do Państwa potrzeb.
ZOBACZ

Potrzebujesz porady w doborze rozwiązań?

Zadzwoń +48 515 072 385 lub wypełnij poniższy formularz

    biuro@sensor24h.pl
    Sensor24H Bartosz Kulis
    Osada Młyńska 28E, 42-421 Rudniki (Zawiercie)
    NIP: 649-231-61-71
    magnifiercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram