O firmie

Sensor24H to firma, która swoją działalność rozpoczęła w 2019 roku. Pierwszym i najważniejszym filarem firmy stała się marka Eickmann Elektronik, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce i Europie Wschodniej. To właśnie na te wyroby mamy własny magazyn, który cały czas rozbudowujemy.

W 2021 roku rozpoczęła się współpraca z marką WIKA, ze specjalizacją w produktach z kategorii siły. Od tego momentu wspólnie prowadzimy ekspansję na tym rynku. WIKA posiada bogaty magazyn w Niemczech na produkty siły z kategorii super standard, a my budujemy własny magazyn. Poza tym, chętnie służymy pomocą w innych kategoriach, takich jak ciśnienie, temperatura czy przepływ.

2021/2022 to zacieśnienie więzi z markami Murrelektronik i Pilz. Z tej pierwszej szczególnie interesuje nas technika przyłączeniowa, natomiast druga to komponenty bezpieczeństwa. Na magazynie zawsze trzymamy typowe przewody M8, M12 i wtyczki.
Podsumowując, łączymy najlepsze niemieckie marki z szeroko pojętej automatyki przemysłowej z firmami produkcyjnymi, producentami maszyn, dostawcami, uniwersytetami i innymi podmiotami posiadającymi potrzeby z zakresu automatyzacji.

Naszym celem jest kompleksowe wsparcie Państwa procesu, od omówienia samej koncepcji, dobór komponentów i dostawę. Dzięki wypracowanym kontaktom jesteśmy w stanie dla Państwa nie tylko dobrać produkty, ale także wspomóc proces projektowy, montażowy i produkcyjny. Chętnie podejmujemy wyzwania dostania rzeczy trudnodostępnych na rynku lub ich zamiany.

Bazujemy na „specjalnych relacjach” z producentami z naszego portfolio, dzięki czemu mamy przyspieszony kontakt i elastyczność.

Ceny skrojone pod klienta

Dostępność 24 godziny na dobę

Szukamy i wprowadzamy nowe rozwiązania

Wiele pozycji magazynowych

Potrzebujesz porady w doborze rozwiązań?

Zadzwoń +48 515 072 385 lub wypełnij poniższy formularz

    [email protected]
    Sensor24H Bartosz Kulis
    Osada Młyńska 28E, 42-421 Rudniki (Zawiercie)
    NIP: 649-231-61-71
    magnifiercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram